top of page

JAK DŁUGO BĘDĘ CZEKAŁ NA REALIZACJĘ ZLECENIA?

Zaraz po ustaleniu wszystkich niezbędnych informacji o zleceniu szacujemy termin otrzymania produktu. Robimy to zawsze indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania projektu. Staramy się, aby zlecenie dodarło do Ciebie jak najszybciej, ale chcemy też wykonać swoją pracę bardzo rzetelnie, a do tego trzeba czasu :) 

CZY ZAJMUJECIE SIĘ TAKŻE DROBNYMI ZLECENIAMI, TAKIMI JAK NA PRZYKŁAD POPRAWIENIE LITERÓWKI W PLIKU LUB PRZEFORMATOWANIE?

Tak! Każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Mała poprawka w już istniejącym projekcie nie stanowi dla nas problemu.
Takie zlecenia wyceniamy adekwatnie do stopnia zaawansowania i ilości poprawek.

CZY ZAJMUJECIE SIĘ DRUKIEM?

Nasza firma współpracuje z wieloma drukarniami. Bez problemu w Twoim imieniu zajmiemy się produkcją, dopilnujemy jakości wydruków i dostarczymy je prosto pod Twoje drzwi!

MÓJ DYSK ULEGŁ ZNISZCZENIU I ZGUBIŁEM WSZYSTKIE PLIKI OD WAS, CZY BĘDĘ PŁACIŁ ZA PONOWNE PODESŁANIE KOMPLETU MATERIAŁU?

Archiwizujemy nasze zlecenia, dlatego też, jeśli niechcący coś usuniesz, bądź plik ulegnie zniszczeniu to ponownie wyślemy Ci wszystkie pliki finalne bez dodatkowych opłat :) 
 

CZY JAK MAM DUŻE ZAMÓWIENIE, TO MOGĘ LICZYĆ NA ZNIŻKĘ?

Staramy się, abyś był zadowolony nie tylko z jakości, ale też i ceny adekwatnej do otrzymanego produktu. Zawsze dopytuj o aktualne rabaty.

CZY PRZY KOLEJNYM ZLECENIU MOGĘ LICZYĆ NA ZNIŻKĘ?

Cieszymy się, że chcesz do nas wrócić, dlatego też dla osób, które po raz kolejny zlecają nam projekty, mamy specjalne zniżki!

JAK WYGLĄDA SPRAWA Z EWENTUALNĄ REKLAMACJĄ?

Nasza firma zawsze prosi o akceptację projektu pod względem merytorycznym i wizualnym w formie pisemnej. Sprawdzenie materiału leży nie tylko po naszej stronie, ale i po stronie klienta. Jeśli po akcepcie, w udokumentowanym procesie nie została naniesiona przez nas któraś z poprawek, to możesz zgłosić reklamację. Zostanie ona zweryfikowana i otrzymasz odpowiedź i instrukcję z dalszym przebiegiem procesu. Choć u nas reklamacje się nie zdarzają :)  

 

Inaczej sprawa wygląda w kwestii druku. Dla wspólnego dobra organizujemy wydruki próbne (proof kolorystyczny), które będą czekały na Twoją akceptację – osobistą lub mailową. Jeśli wydruk próbny pod kątem kolorystycznym nie będzie zgadzał się z gotowym wydrukiem, to jak najbardziej można złożyć reklamację. Skontaktujemy się wtedy z drukarnią i spróbujemy jak najszybciej zaproponować rozwiązanie.

CZEMU ŚWINKA W LOGO? :)

Często otrzymujemy takie pytanie, więc już śpieszymy z odpowiedzią :) 
Świnki coraz częściej spotykamy jako zwierzęta domowe, do kochania, a nie jedzenia, żyjące wraz z innymi naszymi pupilami, jak psy czy koty. Są to bardzo inteligentne, bystre i kreatywne zwierzęta. Uczą nas dystansu do samych siebie, miłości i radości z życia.
Ich symbolika jest dość szeroka, ale przede wszystkim oznacza szczęście, sukces i fortunę – nie bez przyczyny często widzimy je w postaci skarbonki :) W niektórych krajach stanowią symbol niezwyciężoności i ducha walki. Wierzymy, że jako zwierzątko o tak ciekawej symbolice, również nam przyniesie szczęście. 

CZY WYSTAWIACIE FAKTURY?

Tak. Nie wystawiamy paragonów. Faktury wystawiamy dla firm oraz klienta indywidualnego :)

JAK DOKONAĆ PŁATNOŚCI? CZY POTRZEBNA JEST ZALICZKA?

Płatność jaką preferujemy to przelew na konto. Przy zleceniach do 300 zł zaliczka nie jest potrzebna.
Powyżej 300 zł zaliczka stanowi 30% ceny. 

CZY JEST OPCJA PRZENIESIENIA PRAW AUTORSKICH? CHCIAŁBYM MIEĆ WYŁĄCZNE PRAWA DO KORZYSTANIA I EDYTOWANIA LOGO.

Tak. Jeśli potrzebujesz takiej umowy, jesteśmy w stanie to załatwić :) Zazwyczaj nie robi nam problemu edycja projektu, który wykonaliśmy przez klienta, natomiast faktycznie prawnie to nasza firma posiada prawa autorskie. Sama faktura niestety nie stanowi dowodu na posiadanie tych praw. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność to daj znać! Pamiętaj tylko, że umowa o przeniesienie praw autorskich jest dodatkowo płatna.

NIE DO KOŃCA WIEM JAKI WYBRAĆ FORMAT I TECHNIKĘ DRUKU, BO SIĘ NA TYM NIE ZNAM, CZY MOŻECIE MI POMÓC?

O to się nie martw! Wszystko Ci wyjaśnimy, dopasujemy i przedstawimy różne warianty :)

CZY JEST MOŻLIWE OSOBISTE SPOTKANIE?

Tak :) Preferujemy kontakt mailowy, bądź telefoniczny, ale jak najbardziej rozumiemy, że rozmowa face to face bywa czasem najbardziej pomocna. Dlatego bez problemu zorganizujemy spotkanie przy kawie, bądź spotkanie online :)

JAKIE MACIE DOŚWIADCZENIE?

W branży działamy od ośmiu lat, a od ponad dwunastu DTP i projektowanie to nasza pasja! Więcej dowiesz się w zakładce „O nas” :)

FAQ: FAQ
bottom of page