top of page
_MG_3942_2.jpg

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Sprawimy, że Twój projekt będzie wyjątkowy. Jesteśmy po to, by urzeczywistnić Twoją wizję, ale również wychodzimy z własnymi pomysłami. Stworzymy dla Ciebie między innymi takie prace jak: identyfikację wizualną Twojej firmy, banner na social media, okładkę książki, zaproszenie na ślub, billboard, koszulkę dla kolegi na urodziny, plakat promujący Twoją wystawę i wiele innych!

_MG_4134_2.jpg

SKŁAD PUBLIKACJI

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pracy nad katalogami, gazetkami promocyjnymi, książkami, ulotkami i wieloma innymi publikacjami. Praca DTP to nasza pasja i chętnie wesprzemy Cię w każdym projekcie! Nasze wieloletnie doświadczenie w agencjach reklamowych pozwoliło nam stać się specjalistami w przygotowaniu do druku wszelkich wydawnictw.

_MG_4009_2.jpg

DRUK

Specjalnie dla Ciebie zajmiemy się kontaktem z drukarnią i dopilnujemy, aby jakość wydruków była na najwyższym poziomie! Załatwimy wydruk próbny, doradzimy w kwestii technologii druku oraz dobierzemy adekwatne uszlachetnienia. Na pewno Twój projekt przyciągnie wzrok i wyróżni Cię na tle konkurencji.

Image by Wahid Khene

Montaż wideo

Jesteś youtuberem i potrzebujesz montażu materiału? Potrzebujesz dodać napisy, muzykę, efekty lub podkreślić najważniejsze fragmenty w filmie? A może masz filmiki z imprezy lub wesela, ale chcesz zebrać wszystko w jeden materiał, który będzie wspaniałą pamiątką na lata? Dla Ciebie zmontujemy każdy film i nadamy mu wyjątkowy styl i charakter!

Image by Alexander Dummer

WYKONYWANIE ZDJĘĆ PRODUKTOWYCH

Nasza pracownia posiada również studio fotograficzne. Dla Ciebie wykonamy zdjęcie Twojego produktu na czystym, białym tle (tzw. packshoty) bądź wraz ze stylistką osadzimy go w atrakcyjnej dla niego aranżacji. 

FORD-FOTOMONTAZ.jpg

MONTAŻ I RETUSZ ZDJĘĆ

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na pracę przy wielu sesjach zdjęciowych. Aranżacje, portrety czy packshoty nie są nam obce. Jeśli potrzebujesz, żeby Twoje zdjęcie nabrało profesjonalnego odbioru – daj znać! Pomożemy Ci wyszparować, wykadrować, wyretuszować, zmontować, pokolorować, wyostrzyć, zblurować, zmienić tło, odmłodzić, nadać designerskiego, czy artystycznego efektu i wiele, wiele innych!

1.png

TWORZENIE ILUSTRACJI

Potrzebujesz stworzyć ilustrację do książki, ikonę na stronę internetową lub rysunek na koszulkę? Uwielbiamy rysować! Daj znać, czego potrzebujesz, a my to zilustrujemy.

Image by Sarath P Raj

ANIMACJA

Jeśli potrzebujesz zaanimować logo, zdjęcie, reklamę, bądź stworzyć animowany film edukacyjny – jesteśmy dla Ciebie! Krótkie animacje 2D umieszczone w Internecie na pewno przyciągną uwagę. Napiszemy scenariusz, stworzymy ilustracje i tchniemy w nie życie!

Nasze usługi: Usługi
bottom of page