top of page

Cieszymy się, z Twojej wizyty na naszej stronie internetowej i chęci poznania nas nieco bliżej :)

Zdecydowaliśmy się, że założymy firmę o charakterze agencji reklamowej ponieważ uwielbiamy tworzyć, a największą radość sprawia nam Twoje zadowolenie z wykonanego dla Ciebie projektu. To nadaje nadaje nam sens, motywację i pomaga wyznaczać kolejne cele oraz przekraczać granice, które pozwalają nam pogłębiać wiedzę i rozwijać się w dziedzinie reklamy. Jesteśmy stosunkowo młodziutką firmą, ale każdy z nas ma duży bagaż doświadczeń i mnóstwo energii do działania! Dzięki wieloletniej pracy w agencjach reklamowych oraz firmach specjalizujących się w reklamie nabraliśmy doświadczenia w bardzo szerokim zakresie usług. Jeśli już rozejrzałeś się po naszej stronie, to na pewno zauważyłeś, że jesteśmy w stanie zrobić na prawdę dużo! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, każde wyzwanie poszerza naszą wiedzę i uczy czegoś nowego. Nasza ambicja, profesjonalizm i perfekcjonizm na pewno przerzucą się na jakość wykonanego dla Ciebie zlecenia. 
Bardzo ważny jest dla nas kontakt z Tobą i płynność pracy, dlatego też dokładamy wszelkich starań do tego, aby Twój projekt jak najsprawniej do Ciebie dotarł, a każde Twoje pytanie jak najszybciej otrzymało odpowiedź. Zapraszamy do kontaktu, a także do nas na Facebooka oraz Instagram.

Dziękujemy!

O nas: Tekst

NATALIA KORPALSKA

Właściciel firmy

107011513_3259351810795336_37805040416783084_n (1).jpg

Miło mi Ciebie gościć na naszej stronie! Mam na imię Natalia i mimo młodego wieku, w branży działam już prawie 12 lat. Jako grafik sprawnie łączę umiejętności projektowania z biegłą znajomością zagadnień DTP. Mam na koncie udział w wielu ciekawych projektach oraz doświadczenie wyniesione z pracy dla klientów kilku warszawskich agencji reklamowych, poparte bogatym portfolio. Przywiązuję dużą wagę do detali i dbam o to, by za każdym razem projekt został dopięty na ostatni guzik.

 

Prywatnie mam pod opieką 8 pięknych psich łapek, przeszło 100 ślicznych roślinek oraz jedynego w swoim rodzaju narzeczonego, który nieustannie wspiera mnie w każdym życiowym projekcie :)

O nas: O nas
bottom of page